Cafe Yemek Sandalyesi

Her zevke uygun çok çeşitli cafe masaları ve sandalyelerimiz mevcuttur. Cafenizin veya cafenizin teması ne olursa olsun, retro, geleneksel veya çağdaş olsun, hepsini sizin için özelleştirebiliriz.Özel sipariş cafe masaları, kafeterya sandalyeleri ve daha fazlası ile dünyanın her yerindeki kafelere mobilya tedarik ediyoruz. Klasik cafe tarzı yemek sandalyelerimiz genellikle masanın uçlarına yerleştirilir. Bu kafe sandalyelerinin şık kumaş dokuları, renk veya desen patlamalarıyla oynamanıza izin verir. Dolayısıyla, mevcut bir mekanın görünümünü iyileştiriyorsanız veya yeni bir bağımsız kafe açıyorsanız, cafe masaları ve sandalyelerimiz her zaman müşterilerinize hitap edecektir.

Elvira Cafe Sandalyesi

Metal ayaklı döşemeli kaliteli cafe sandalyesi modelidir.Toptan olarak satışa sunulmuştur.Farklı renk deri ve kumaş seçenekleri ile üretilir.Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Eames Metal Ayaklı

Kolsuz orjinal ithal eames sandalye beyaz renklerinde kaliteli stoklu olarak satışa sunulmuştur.

Otto Ahşap Sandalye

Ahşap iskeletli döşemeli rahat kullanışlı cafe sandalye modelidir.Toptan olarak satışa sunulmuştur.Ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Metal Cafe Sandalyesi

Demir malzemeden fiyatı makul malzemesi inceltilmemiş ürünleri sizlere sunuyoruz.Fiyat demirde ucuz söyleniyorsa inceliyordur.Bütün hammadde ve profil, tel fiyatları aynı olmakla beraber, statik boyacılarda genel olarak aynı fiyata boyarlar.Ayrıntılı bilgi sipariş için iletişime geçiniz.