RSS

Ahşap Masalar

Ölçü ve tercih edilen modellere göre üretimini sağladığımız ahşap masa tasarımlarını renk, malzeme ve maliyetine göre hesapladıktan sonra makul fiyatlarda sizlere sunuyoruz.Ladin, Köknar, Ceviz, Ardıç, Kestane, Çam ve Meşe ağaçlarından imal ettiğimiz masa modellerini inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlarda isteğinize özel ahşap masalar için iletişime geçiniz.

Modern ahşap masa modelleri, klasik ahşap masa modelleri, vintage modeller ve daha fazlasına göz atabilirsiniz !

Torna Ayaklı Masa - Lükens masa ayaklı ahşap cilalı yemek masası modellerini sitemizde inceliyebilir sizde sipariş verebilirsiniz.120 x70 140 x 80 isteğinize özel ölçülerle yemek masası imalatı yapmaktayız.
Torna Ayaklı Masa
Torna Ayaklı Masa
Royal Masa - Royal beyaz ahşap cilalı masa modellerimiz istenilen ölçü ve ebatlarda sizlerle.
Royal Masa
Royal Masa
Doğal Ahşap Masa - Kestane Doğal Ahşap MasaMasa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz. Ölçüler:Genişlik: 220 cmDerinlik: 200 cmYükseklik: 90 cm
Doğal Ahşap Masa
Doğal Ahşap Masa
Hardwood Doğal Masa - Masa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz. Teak ağacından yapılmış masadır.
Hardwood Doğal Masa
Hardwood Doğal Masa
Eskitilmiş Krem Masa - Masa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz.Ölçüler:Genişlik: 160 cmDerinlik: 80 cmYükseklik: 75 cm
Eskitilmiş Krem Masa
Eskitilmiş Krem Masa
Doğal Ladin Masa - Ağaç masa uygulamalarımızı kişiye özel  birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz.
Doğal Ladin Masa
Doğal Ladin Masa
Ahşap Yemek Masası - Ahşap masalarda cilalı bitmiş şekilde teslim edilir. Müşteriye özel istenilen renk ve istenilen ölçü uygulanır.
Ahşap Yemek Masası
Ahşap Yemek Masası
 
 
Powered by Phoca Gallery

Marka Ürünler