RSS

Ahşap Masalar

  • Doğal ahşap masa modelleri torna ayaklı, lükens ayaklı, cilalı, lake isteğinize özel renk ve modellerde üretilmekte olup uygun fiyatlarda sitemizde sizlere sunulmuştur.
  • Başka bir yerde beğendiğiniz modeli de imal ettirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ceviz kestane kayın ve diğer ağaç malzemeden üretilen masa modelleri en çok kullanılan ürünler arasındadır.
Torna Ayaklı Masa - Lükens masa ayaklı ahşap cilalı yemek masası modellerini sitemizde inceliyebilir sizde sipariş verebilirsiniz.120 x70 140 x 80 isteğinize özel ölçülerle yemek masası imalatı yapmaktayız.
Torna Ayaklı Masa
Torna Ayaklı Masa
Royal Masa - Royal beyaz ahşap cilalı masa modellerimiz istenilen ölçü ve ebatlarda sizlerle.
Royal Masa
Royal Masa
Doğal Ahşap Masa - Kestane Doğal Ahşap MasaMasa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz. Ölçüler:Genişlik: 220 cmDerinlik: 200 cmYükseklik: 90 cm
Doğal Ahşap Masa
Doğal Ahşap Masa
Hardwood Doğal Masa - Masa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz. Teak ağacından yapılmış masadır.
Hardwood Doğal Masa
Hardwood Doğal Masa
Eskitilmiş Krem Masa - Masa uygulamalarımızı kişiye özel birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz.Ölçüler:Genişlik: 160 cmDerinlik: 80 cmYükseklik: 75 cm
Eskitilmiş Krem Masa
Eskitilmiş Krem Masa
Doğal Ladin Masa - Ağaç masa uygulamalarımızı kişiye özel  birbirinden farklı model ve ağaç cinsiyle üretmekteyiz.
Doğal Ladin Masa
Doğal Ladin Masa
Ahşap Yemek Masası - Ahşap masalarda cilalı bitmiş şekilde teslim edilir. Müşteriye özel istenilen renk ve istenilen ölçü uygulanır.
Ahşap Yemek Masası
Ahşap Yemek Masası
 
 
Powered by Phoca Gallery

Gold Kuçar Sandalye

İthal olarak stoklarda bulunan gold kaplamalı lüx ve kaliteli sandalye modelleri en yeni modeller ve sadece belirli markalar olan gold sandalye ve masa kategorisindeki tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.Gold sandalyeler metal üzeri gold kaplamalı masalar, metal üzeri gold kaplamalı olarak üretilir.İsteğe özel model yoktur stoklarda olan modeller satılır.

Paslanmaz Sandalye

Paslanmaz sandalyeler titanyum kaplama komple paslanmaz gold kaplama olarak tasarlanıp hazırlanır.İsteğe özel düğün salonlarına ve restaurantlara satışı yapılır.Toptan olarak üretilen paslanmaz sandaleler farklı ülkelere ihraç edilir.İhraç kayıtlı fatura ve ihracat işlemleri yapılır.Paslanmaz sandalye üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağaç Cafe Masaları

Son yıllarda getirdğimiz ve ürettiğimiz tek parça masalardan sonra ekli ve diğer özelliklerdeki ağaç masaların çoğalması ile kalitenin düştüğünü fiyatların arttığınız görmekteyiz.İsteğe özel değerinde cila ve temizliğinin yanı sıra fiyatlardada sizi üzmeme sözü veriyoruz.Ağaç masalarda genel olarak dayanıklı sağlam ve şık olması için ceviz ağacı kullanıyoruz.Piyasada her fiyat verildikten sonra sizin seçtiğiniz ürünün alternatifi olur daha uygun olduğu için siz anlamazsınız burda üreticinin ahlak ve değeri ortaya çıkar daha fazla kazanmak için sizinle anlaşmamızı bozmaz, teklif şartlarına sadık kalırız.

 

Teras Sandalyeleri

Avrupa ve diğer ülkelerde bahçe dış mekan gibi terimler teras olarak geçtiği için dış mekan olarak değerlendirğimiz teras alanları restaurantları için en dayanıklı masa sandalye hizmetini sunmaya çalışıyoruz.Masa sandalye üretimi ve ihracatı konusunda müşteri ve piyasa bilgisi olmadan bu sektörde daha çok kazanmak istenlerin talepleri asıl ve sürekli olan müşterileri ikna edebilerek daha çok harcama yapmanızı sağlıyorlar, bu durumda sizde imalatçı arıyor malzemeleri uyguna almaya çalışıyorsunuz.İşte İmalatçıyız.com hem yapabildikleri ile size destek olur hemde size gereken ürün konusunda imalatçısından en uygun fiyata almanızı sağlar.