Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

RSS

İroko Masa Çeşitleri

İroko masa, iroko masa modelleri, hava şartlarına ve suya dayanıklı masa modelleri arasında yer alır.İroko ve teak tabla yıllık bakımları dahil kendi imalathanemizin garantisi ile proje ve diğer mekanlarda kullanmanız için sizleri bekliyor.Uygun fiyat garantisi ve kaliteli iroko ağaç fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Teak Tabla Üretim Ölçüleri
Teak Tabla Üretim Ölçüleri
Teak Tabla Üretim Öl...
160x80 Teak Tabla
160x80 Teak Tabla
160x80 Teak Tabla
120x60 Farklı Ölçülerde Teak Tabla
120x60 Farklı Ölçülerde Teak Tabla
120x60 Farklı Ölçüle...
80cm Teak Cafe Masa Tablaları
80cm Teak Cafe Masa Tablaları
80cm Teak Cafe Masa ...
Cafe Teak Masa
Cafe Teak Masa
Cafe Teak Masa
Sekizgen Bambu Ayaklı Teak Masa
Sekizgen Bambu Ayaklı Teak Masa
Sekizgen Bambu Ayakl...
Sekizgen Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
Sekizgen Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
Sekizgen Paslanmaz A...
Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
Paslanmaz Ayaklı Tea...
Kral Ayaklı Teak Masa
Kral Ayaklı Teak Masa
Kral Ayaklı Teak Mas...
Bambu Ayaklı Kare Teak Masa
Bambu Ayaklı Kare Teak Masa
Bambu Ayaklı Kare Te...
İkili Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
İkili Paslanmaz Ayaklı Teak Masa
İkili Paslanmaz Ayak...
İkili Kral Ayaklı Teak Masa
İkili Kral Ayaklı Teak Masa
İkili Kral Ayaklı Te...
İkili Bambu Teak Masa
İkili Bambu Teak Masa
İkili Bambu Teak Mas...
Uzun Teak Masa - 120x70x75 Ölçülerinde ahşap teak malzemeden üretmekte olduğumuz masa modelimizdir.Dış mekanlarınızda hava sartlarına uygun olarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Uzun Teak Masa
Uzun Teak Masa
Yuvarlak Masa  - 120x120x75 Ölçülerinde ahşap malzemden üretmekte oldugumuz teak masa modellerimiz en uygun fiyatlarla sizlerle.
Yuvarlak Masa
Yuvarlak Masa
Yuvarlak Teak Masa  - 70x70x75 Ölçülerinde yuvarlak teak dış ve cafe masası modelimizdir.Uygun fiyatlarda birinci sınıf birmanya teak ağacından üretilmiştir.
Yuvarlak Teak Masa
Yuvarlak Teak Masa
Kare Teak Masa  - 70x70x75  Ölçülerinde birinci sınıf teak malzemeden ahşap bahçe ve dış mekan masa modelimiz.
Kare Teak Masa
Kare Teak Masa
 
 
Powered by Phoca Gallery

Restoran Masaları

Güneşli günler geri geldiğinde ve sıcaklıklar artmaya başladığında müşteriler kafe, bar, brasserie ve restoranların teraslarında buluşma ihtiyacı duyuyor. Teraslar, catering profesyonellerinin resepsiyon alanlarını artırmalarına olanak tanır.

Restoran terasınızı doğru şekilde düzenlemek için ipuçları ve püf noktaları

Dış mekan mobilyalarınızı düzenlemeden önce hem müşterilerinizin ilgisini çekecek hem de ekipleriniz için pratik bir teras konsepti tasarlamanız önemlidir. Terasların kurulumunu düzenleyen düzenlemeleri de dikkate almak gerekir.

Modaya uygun müşteriler için şık restoran veya bar, teras mobilyalarınızı restoranınıza ve hedeflediğiniz müşteriye göre uyarlayın. Şık, bistro, vintage, lounge teras mobilyaları artık her tarza uygun.

Cafe Proje Masaları

Restoranlar, Cafeler ve Oteller için Tasarımlar

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Cafe profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olağanüstü dış mekan mobilyalarımızı keşfedin. Modern zarafetten kalıcı pratikliğe kadar seçimlerimiz restoranların, kafelerin, otellerin ve dış mekanların taleplerini karşılayacak çeşitli stiller sunar. Her parça, konfor ve estetik arasında mükemmel dengeyi sağlayan, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle tasarlanmıştır. İster gündelik oturma takımları, ister çok yönlü masalar, isterse zarif şemsiyeler olsun, koleksiyonumuz profesyonel dış mekanlarınıza zarafet ve işlevsellik katıyor. Üstün kaliteli dış mekan mobilyalarımızı tercih edin ve misafirleriniz için davetkar ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratarak onları açık havada her anın tadını çıkarmaya davet edin.

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Kaliteli ve Pratik Mobilyalar

Cafe restaurant ve otel profesyonelleri için özel olarak hazırlanmış özel iç mekan mobilya koleksiyonumuzu keşfedin. Zamana meydan okuyan gelişmişlikten çağdaş tasarımlara kadar yelpazemiz, restoranların, kafelerin, otellerin ve diğer kuruluşların özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli stiller sunar. Her parça, dayanıklılık ve zarafeti garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak işlevsellik ve estetiği birleştirmek üzere tasarlanmıştır. Ergonomik sandalyeler, modüler masalar, konforlu banklar veya özelleştirilebilir mobilyalar arıyorsanız, seçeneklerimiz alanınızı zenginleştirecek ve müşterileriniz için sıcak ve zarif bir atmosfer yaratacaktır. Cafe restaurant ve otel işletmenize seçkin bir görünüm ve unutulmaz bir deneyim kazandırmak için en iyi iç mekan mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

 

Teak Masa Üretimi

Teak masa tercih etmenin faydaları :

Çürümeye karşı dayanıklı, su geçirmez ve böceklere dayanıklı uzun ömürlü teak, bir ağaçtan elde edilen sağlam, ince taneli bir sert ağaçtır. Teras veya bahçe mobilyalarının üretimi için tavsiye edilen bu ürün, kendisini iklimsel etkenlere karşı dayanıklı kılan bir oleoresin içerir. Ayrıca uzun kullanım ömründen de faydalanır.

Bakım ipuçları:

Tik, onu doğal olarak dış etkenlerden koruyan bir yağ içerir. Ancak ağarmayı önlemek için ilk kullanımdan önce ve düzenli olarak özel tik yağı kullanılması tavsiye edilir. Yağı mobilyaya sürün ve fazlalığı yumuşak bir bezle silin. Mobilyaların 48 saat kurumasını bekleyin. Kışın kuru ve iyi havalandırılan bir yerde korunmalıdır. Belirli bir kullanım süresinden sonra mobilya vidalarının sıkılması tavsiye edilir.

Lara Masa