Dikdörtgen Banket Masa

Masa tablasının kenarında bulunan plastik T bant, alüminyum veya pvc bantlara göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Darbe aldığında, ahşap tablanın deforme olmasını önler. Kullanım hatasından dolayı değişimi gerekirse, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Yenisinin takılması oldukça pratiktir. Bununla birlikte, pvc ve alüminyum bantların değişimi zordur, kullanıcı tarafından değiştirilemez, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
Bu masaların en önemli özelliği ayaklarının katlanabilir olması. Rakiplerine göre avantajı, masa ayaklarında kilit sistemi bulunur.

Masa kullanılıyorken ve bir tarafa doğru çekildiğinde, ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz. Aynı şekilde, masa kapalıyken ayaklar kendiliğinden açılmaz. Ayaklarda kullanılan boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm
Masa ayakları, kullanıcının talebine göre, ral kartelasında seçilen renge boyanabilir. Katlanır masa ayağı, tabla olmadan, istenilen ölçüde ayrı olarak da sipariş verilebilir. Sadece masa ayağı satın almak isteyen firmalar için avantajlı bir uygulamadır.

  • Masalar depolandığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Yer kaplamaz. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masa tablalarının birbirine değmesini ve çizilmesini önler.
  • Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve bulunur. Masa tablasının daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Metal çerçeve, ağır olmadığı için masaya ilave yük getirmez.
  • Masa ayaklarında pingo bulunur. Masanın kullanıldığı zemin bozuksa, bu pingolar sayesinde masa dengede durur.
  • Mdf-lam masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Ürün dış mekanda örneğin kır düğününde kullanılacak ise, olası yağışa karşı masa tablası compact olarak üretilebilir.
  • Banket masanın tablası 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Düz renkler ve ahşap desenler arasından seçim yapılabilir.

Dikdörtgen Banket Masa İmalatı

Dikdörtgen Banket Masa

Genişlik : 180 cm Derinlik : 80 cm Yükseklik : 75 cm 1.2mm profil 32'lik boru 

Dikdörtgen Banket Masa

MASA ÖLÇÜLERİ :
Genişlik : 180 cm Derinlik : 80 cm Yükseklik : 75 cm  1.2mm profil 32'lik boru 

 

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları