Cafe Proje Dekorasyonu

Mobilya

İster basit ister çok karmaşık bir projeniz olsun, size özel tasarlanmış çözümlerle sizi şaşırtabiliyoruz.

Online İletişim

Bize Whatsapp'üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Masa & Sandalye

Cafe ve restaurant masa, sandalye, sedir, metal masa ayakları üreticisiyiz.

Cafe Restaurant Projeleri

Barlar ve Publar Tabureler

Her çeşit bar taburesi en uygun fiyatlarla. imalatciyiz.com'u ziyaret edin ve otel ve restoranlara yönelik bar taburelerinin tamamını içeren kataloğumuzu görüntüleyin .

Otel sektörüne yönelik bar tabureleri bölümümüzde, mekanlarınızın dekorasyonuna ve tasarımına mükemmel şekilde uyum sağlayacak geniş bir model yelpazesi bulacaksınız. İhtiyaçlarınıza uyum sağlayacak taburelerimizi arıyoruz ve bunları yüksek masalarımızla ve işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz diğer mobilyalarla (masa, sandalye, koltuk, puf, koltuk...) kombinleyebilirsiniz. Chaisestables.com'da aradığınız malzemeden ihtiyacınız olan tabureyi mutlaka bulacaksınız.

Dış mekan ve iç mekan için her ortama uygun taburelerimiz mevcuttur.

Ayrıca bistro masalar bölümümüzde, bulunduğunuz mekana göre seçeceğiniz taburelere uygun, iç mekan, dış mekan veya ahşap masalar için geniş yelpazede yüksek masalarımız bulunmaktadır. Masa sandalyeleri için en düşük fiyatlara sahibiz çünkü tabureler de dahil olmak üzere tüm otel ve yiyecek-içecek mobilyalarımızın, malzemeleri ve maliyeti açısından mükemmel bir fiyat-performans değerine sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Tolix Bar Tabure