Kişiye Özel Çözümler

Firmamız ihtiyaçlarınıza ve projenize göre ölçülebilen geniş bir mobilya seçeneği sunmaktadır. Tabla ve ayakların boyutunu, şeklini, rengini ve bitişini seçerek restoran masa ve sandalyelerinizi kişiselleştirin. Ayrıca teras sandalyeleriniz için renk ve desenleri seçin. İmalatçıyız, projenizi benzersiz kılmak için kişiye özel destek sunar.

 

Cafe Mobilyaları

Cafe restoran teraslarına özel mobilya seçeneklerimiz. Teras masaları, masa ayakları ve tepsi seçeneklerimizi keşfedin . Sunulan masa tablaları  suya, UV'ye ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca rattan veya alüminyum teras sandalyeleri kataloğu da sunuyoruz .

Kampanyalı Cafe Masa Takımları

Ahşap ve metal masa sandalye takımları hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.İç ve dış mekana uygun cafe masa sandalye takımlarını inceleyebilirsiniz.

Toptan Sandalye İhracatı

Döşemeli cafe koltukları, restaurant masaları, dış ve iç mekan aksesuarları ile projeler için ürettiğimiz masa sandalye sedir ve metal ayaklar hakkında tüm bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız.

İstiflenebilir Tabure

Üst üste dizilebilir modeller metal plastik organizasyon ve diğer ihtiyaçlarınız için satışa sunulmuştur.Sandalyeler kategorisinden tarzınıza uygun modeli belirleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.