Ayak İmalatı

Modern ayak modelleri imalatı ve fiyatları hakkında en ekonomik ve kaliteli ürün bulabileceğiniz İmalatçıyız.com sizlere ekonomik ve acil ihtiyaçlarınızda metal masa ayakları üretmeye imal etmeye devam ediyor.Ayak imalatı konusunda her türlü bilgi ve fiyatları bizden öğrenebilirsiniz.

Ayak İmalatı

Cafe Ayak Fiyatları

200 TL 'den başlayan fiyatlarda paslanmaz cafe ayakları, metal cafe ayakları, boyalı cafe ayakları, kaplamalı masa ayakları, modern ve dayanıklı metal cafe masa ayaklarını sitemizde inceleyebilirsiniz.Kare yuvarlak ikili masa ayakları için detaylı olarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Cafe Ayak Fiyatları

Cafe Masa Ayak İmalatı

Masa ayakları konusunda sektörde uzun yıllardır ilk başladığımız piyasa olduğundan dolayı profil, döküm, paslanmaz ve alüminyum ayak modellerinin bir çoğunu üretmekteyiz.Profil ayaklar 2022 yılında çok satılanlar arasına girmeyi başardı.Dış mekanlarda alüminyum masa ayakları kullanımı arttı.İç mekanlarda kullanılan kare ayak ve diğer modellerimiz için kategorilerimizi inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.

Kare Masa Ayak Modeli

İstenilen renkte uygulanabilen 40x40 altabanlı kare orta borulu ağırlıklı cafe masa ayağıdır.Çok tercih edilen en iyi malzemeler ile üretilmiş kare masa ayağı siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan ve uygun fiyatlarda kare masa ayak modelleri için metal ayaklar kategorisini inceleyebilirsiniz.

Katlanır Ayak İmalatı

Katlanır ayak modelleri krom paslanmaz ve metal olarak satışa sunulur.Yuvarlak, kare dikdörtgen masa ölçülerine göre üretilen masa ayakları profil malzemeden üretilir.Ağırlıklı sabit ve katlanır olarak metal masa ayakları modelleri için iletişime geçebilirsiniz.

+90533 486 00 69 

  • Toptan cafe masa sandalye ayakları
  • Metal ayak imalatı 
  • Krom katlanır masa ayakları
  • Paslanmaz katlanır masa ayakları
  • Toptan krom masa ayak modelleri
  • Katlanır ayak fiyatları
  • Katlanır ayak çeşitleri 

Sitemizde tüm ayak modellerini inceleyebilirsiniz.Kategorilerden katlanır ayak bölümünü ziyaret edebilirsiniz.