Restaurant Masa Ayak

Restaurantlarda kullanılan alüminyum döküm ve metal masa ayakları iç ve dış mekana uyumlu çeşitleri ile sizlerle.Özel fiyatlar dayanıklı metal ayakların imalat ve ihracatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal restaurant masa ayakları için iletişime geçebilirsiniz.

Cafe Masa Ayak 

Toptan kaliteli paslanmaz ve diğer modellerde cafe masa ayakları imalatımız bulunmaktadır.Kare yuvarlak ve ikili masalar için sabit tüm tablalara uyumlu görünümü şık ve dayanıklı masa ayak modelleri için istediğiniz modeli sitemizde inceleyebilir iletişim bilgilerimizden avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı ve en çok satılan ayak modelleri için tıklayınız.

İkili Döküm Masa Ayak İmalatı

Kompozit döküm, alüminyum ikili, pik döküm ikili masa ayakları kategorisindeki cafe restaurant ve diğer mekanlar için, mermer masalar içinde ideal olan ayak modelidir.Sipariş için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Demir Cafe Masa Ayak Modeli

Demir çubuktan üretilen istenilen renkte boyanabilen demir çift kişilik ve dört kişilik masa tablalarına uyumlu masa ayak modelidir.İletişim bilgilerimizden çok uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.

Kompozit Masa Ayak İmalatı 

Kompozit yanmaz, kırılmaz malzemeden üretilir.Hurda değeri yoktur sert plastik malzemedir.Düz klasik döküm ayak modelleri ile kullanışlı tüm hava şartlarına dayanıklı toptan olarak satışa sunulmuştur.