Katlanır Ayak İmalatı

Katlanır ayak modelleri krom paslanmaz ve metal olarak satışa sunulur.Yuvarlak, kare dikdörtgen masa ölçülerine göre üretilen masa ayakları profil malzemeden üretilir.Ağırlıklı sabit ve katlanır olarak metal masa ayakları modelleri için iletişime geçebilirsiniz.

+90533 486 00 69 

  • Toptan cafe masa sandalye ayakları
  • Metal ayak imalatı 
  • Krom katlanır masa ayakları
  • Paslanmaz katlanır masa ayakları
  • Toptan krom masa ayak modelleri
  • Katlanır ayak fiyatları
  • Katlanır ayak çeşitleri 

Sitemizde tüm ayak modellerini inceleyebilirsiniz.Kategorilerden katlanır ayak bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Banket Masa Ayak İmalatı

Banket masalar için özel üretim 1.2 mm profilden açma kapama mekanizmalı ayak modelimiz 160 çap ve 180 çap masa tablaları için uygundur.Diğer ölçülerdeki tablalar için özel ayak imalatımız için iletişime geçebilir fiyat ve stok bilgisi alabilirsiniz.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 533 486 00 69 

Cafe Masa Ayak 

Toptan kaliteli paslanmaz ve diğer modellerde cafe masa ayakları imalatımız bulunmaktadır.Kare yuvarlak ve ikili masalar için sabit tüm tablalara uyumlu görünümü şık ve dayanıklı masa ayak modelleri için istediğiniz modeli sitemizde inceleyebilir iletişim bilgilerimizden avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı ve en çok satılan ayak modelleri için tıklayınız.

Restaurant Masa Ayak

Restaurantlarda kullanılan alüminyum döküm ve metal masa ayakları iç ve dış mekana uyumlu çeşitleri ile sizlerle.Özel fiyatlar dayanıklı metal ayakların imalat ve ihracatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal restaurant masa ayakları için iletişime geçebilirsiniz.

Demir Cafe Masa Ayak Modeli

Demir çubuktan üretilen istenilen renkte boyanabilen demir çift kişilik ve dört kişilik masa tablalarına uyumlu masa ayak modelidir.İletişim bilgilerimizden çok uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.