Toptan Masa

Toptan cafe masa modelleri, ahşap mdf compact ve diğer malzemelerden üretilen masa modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.Özel ölçü renk model farklı kaplama yada mermer tablalar için fiyat alabilirsiniz.Atölyemizde ürettiğimiz toptan masaları internet sitemiz aracılığı ile sizlere sunup sipariş alıyoruz.Bizi ziyaret edebilir yada iletişime geçip teslimatını sağlayabilirsiniz.

Resimdeki gözüken projede tolix sandalye, tolix tabure, ağaç cafe masası ve compact cafe masanın yanı sıra bombeli döküm ayak modelini görmektesiniz.

Toptan olarak satılan cafe masa modelleri ; 

  • Toptan Ağaç Masalar

  • Toptan Mermer Masalar

  • Toptan Werzalit Masalar 

  • Toptan Bistro Masalar 

  • Toptan Kaplamalı Masalar

  • Toptan Gold Çerçeveli Masalar 

  • Toptan Compact Masalar

Toptan adetlerde cafe masa modellerine sahip olmak için sitemizde bulunan kategori veya katalog üzerinden model belirtmeniz gerekmektedir.İsteğinize özel veya sitemizdeki ürünleri whatsap ve iletişim kanallarımızdan bize gönderebilirsiniz.Ayrıcalıklı fiyatlar hızlı teslimat yerinde hizmet anlayışı ile tüm ülke ve şehirlere gönderimimiz bulunmaktadır.

Cafelerde kullanılan ahşap masalar kalınlıkları 30 mm veya 12 mm olarak tek kalınlık sahte kalınlık ve dolu ahşap olarak üçe ayrılır, müşteriler özel olarak kenarları 5cm , 7cm etekli isteyebilir.

Mermer masa modelleri istenilen renk taşın kalitesi ve işçiliğe göre fiyatlandırılır.

Kaplamalı masalarda ham mdflam üzerine kaplama baskısı ve cila işlemi olur.

Werzalit masalar hazır döküm tablalardır, su geçirmez iç mekanda sorun yaratmaz ama güneşte kalırsa döner.

Compact masalar restaurant ve cafelerde kalite ve dayanıklılık anlamında müşterilerine aksi bir durum yaşatmaz.

Tüm masa modellerimizi masalar kategorisinde marka model ve açıklamalı olarak inceleyebilirsiniz.

+9 0212 427 11 19 - +9 0532 780 67 42 - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.