Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

Kokteyl Masası

İmalatçıyız, İstanbul'un bistro masası uzmanıdır . Tüm bistro masaları, tabla tipine göre, tüm yıl boyunca iç mekanda (meşe tablalar) veya dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Profesyonel Cafe Hotel Restaurant kalitesi, farklı boyutlardaki yuvarlak bistro masa ve farklı şekillerdeki 50, 60, 70 cm tablalı bistro masalarımız. Pirinç, paslanmaz çelik veya bakır çerçeveli, kalıplı veya kalıpsız suni mermer laminat tablalı bistro masalarında uzmanız. Terastaki bistro masalarımız UV ışınlarına, suya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Masa üstlerimizin büyük bir kısmı Türkiye'de üretilmektedir.Bistro masa tablalarını ve masa ayaklarını ayrı ayrı da satın almanız mümkündür.

Kokteyl masası, genellikle kafeler, bistrolar ve küçük restoranlarla ilişkilendirilen özel bir mobilya parçasıdır. Rahat ve samimi bir atmosfer yaratmak için tasarlanmıştır. Bistro masalarımız genellikle küçüktür, iki ila dört kişinin oturmasına uygundur. Bu, bir kafe veya bistrodaki alan kullanımını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Bistro masalarımızın çoğunun yuvarlak bir üst kısmı vardır, bu da sohbeti kolaylaştırır ve samimi bir ortam yaratır. Ancak dikdörtgen veya kare şekiller de kullanılabilir. Çoğu bistro masasının dört ayak yerine tek bir orta ayağı vardır. Bu, masada oturan müşteriler için daha iyi erişilebilirlik sağlar. Bistro masalarımız ağırlıklı olarak metal, dökme demir, ahşap veya bu malzemelerin birleşiminden yapılmıştır. Bu malzemeler, kafelerin geleneksel tarzına uygun, rustik veya vintage bir görünüm katıyor. Bistro masaları genellikle bir kafenin resmi olmayan ortamını tamamlayan sade ama zarif bir tasarım estetiğine sahiptir.

Bistro masalarımızdan bazıları, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu, kafelerin açık havada da oturma imkanı sunmasına olanak tanır. Bistro masaları genellikle aynı tarzdaki sandalyelerle eşleştirilmektedir. Bu, kafenin düzeninde görsel bir tutarlılık yaratır. Tüm bistro sandalyelerimizi keşfedin.

Alan esnekliğini en üst düzeye çıkarmak için bazı bistro masaları katlanabilir veya istiflenebilir, böylece gerektiğinde depolamayı kolaylaştırır. Genellikle kafelerle ilişkilendirilse de bistro masaları, evde bistro hissi yaratmak için konut mutfak alanlarında da kullanılabilir.

Kokteyl masası, yemek mekanlarında samimi ve rahat bir ortam yaratılmasında önemli bir unsurdur. Çok yönlü tasarımları, onları kafelerden teraslara ve ev mutfaklarına kadar çok çeşitli ortamlara uygun hale getiriyor.

Diğer Bistro Masa Modelleri İçin Tıklayınız...

Kokteyl Masası

Restoran Masaları

Güneşli günler geri geldiğinde ve sıcaklıklar artmaya başladığında müşteriler kafe, bar, brasserie ve restoranların teraslarında buluşma ihtiyacı duyuyor. Teraslar, catering profesyonellerinin resepsiyon alanlarını artırmalarına olanak tanır.

Restoran terasınızı doğru şekilde düzenlemek için ipuçları ve püf noktaları

Dış mekan mobilyalarınızı düzenlemeden önce hem müşterilerinizin ilgisini çekecek hem de ekipleriniz için pratik bir teras konsepti tasarlamanız önemlidir. Terasların kurulumunu düzenleyen düzenlemeleri de dikkate almak gerekir.

Modaya uygun müşteriler için şık restoran veya bar, teras mobilyalarınızı restoranınıza ve hedeflediğiniz müşteriye göre uyarlayın. Şık, bistro, vintage, lounge teras mobilyaları artık her tarza uygun.

Cafe Proje Masaları

Restoranlar, Cafeler ve Oteller için Tasarımlar

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Cafe profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olağanüstü dış mekan mobilyalarımızı keşfedin. Modern zarafetten kalıcı pratikliğe kadar seçimlerimiz restoranların, kafelerin, otellerin ve dış mekanların taleplerini karşılayacak çeşitli stiller sunar. Her parça, konfor ve estetik arasında mükemmel dengeyi sağlayan, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle tasarlanmıştır. İster gündelik oturma takımları, ister çok yönlü masalar, isterse zarif şemsiyeler olsun, koleksiyonumuz profesyonel dış mekanlarınıza zarafet ve işlevsellik katıyor. Üstün kaliteli dış mekan mobilyalarımızı tercih edin ve misafirleriniz için davetkar ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratarak onları açık havada her anın tadını çıkarmaya davet edin.

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Kaliteli ve Pratik Mobilyalar

Cafe restaurant ve otel profesyonelleri için özel olarak hazırlanmış özel iç mekan mobilya koleksiyonumuzu keşfedin. Zamana meydan okuyan gelişmişlikten çağdaş tasarımlara kadar yelpazemiz, restoranların, kafelerin, otellerin ve diğer kuruluşların özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli stiller sunar. Her parça, dayanıklılık ve zarafeti garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak işlevsellik ve estetiği birleştirmek üzere tasarlanmıştır. Ergonomik sandalyeler, modüler masalar, konforlu banklar veya özelleştirilebilir mobilyalar arıyorsanız, seçeneklerimiz alanınızı zenginleştirecek ve müşterileriniz için sıcak ve zarif bir atmosfer yaratacaktır. Cafe restaurant ve otel işletmenize seçkin bir görünüm ve unutulmaz bir deneyim kazandırmak için en iyi iç mekan mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

 

Teak Masa Üretimi

Teak masa tercih etmenin faydaları :

Çürümeye karşı dayanıklı, su geçirmez ve böceklere dayanıklı uzun ömürlü teak, bir ağaçtan elde edilen sağlam, ince taneli bir sert ağaçtır. Teras veya bahçe mobilyalarının üretimi için tavsiye edilen bu ürün, kendisini iklimsel etkenlere karşı dayanıklı kılan bir oleoresin içerir. Ayrıca uzun kullanım ömründen de faydalanır.

Bakım ipuçları:

Tik, onu doğal olarak dış etkenlerden koruyan bir yağ içerir. Ancak ağarmayı önlemek için ilk kullanımdan önce ve düzenli olarak özel tik yağı kullanılması tavsiye edilir. Yağı mobilyaya sürün ve fazlalığı yumuşak bir bezle silin. Mobilyaların 48 saat kurumasını bekleyin. Kışın kuru ve iyi havalandırılan bir yerde korunmalıdır. Belirli bir kullanım süresinden sonra mobilya vidalarının sıkılması tavsiye edilir.

Lara Masa