Özel Üretim

Özel ürünleri incelemek ve satın almak için doğru adres İmalatçıyız.İstenilen cafe masa sandalye ürünlerini uygun fiyata sunuyoruz.

Kampanyalı Ürünler

Bistro masalar, banket masalar, kare metal masa ayakları, alüminyum sandalyeler ve ahşap cafe masaları şuanda kampanyalı ürünler arasındadır.

Proje & Çözüm

Mobilya şüphesiz ekipmanınızın en önemli unsurudur! İmalatçıyız'da tüm otel ve cafe işletmesi konseptleri için modaya uygun mobilyalar bulacaksınız.

Online İletişim

Kataloğumuz hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletebilirsiniz.

Masa Ayak İmalatı

Masa Tablası İmalatı

Katlanır Bistro Masalar

Cafe Sandalye

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

Cafe Projeleri Masa & Sandalye İmalatı

En iyi Türk yapımı sandalye, masa, metal ayak modelleri İmalatçıyız'da size tüm olasılıkları ve kaliteyi sunmak için tüm stilleri ve malzemeleri sitemizde inceleyebilir konsept ve projelerinizde kullanabileceğiniz ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz..Malzemeler tüm kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde özenle, modaya uygun olarak seçilmektedir. En modern çizgilerden en tasarımcı tarzlara kadar çok çeşitli masa ve sandalye modelleri mevcuttur.

Made in Türkiye cafe masa sandalye koleksiyonu ilgili fiyat almak ve tamamını keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç yada dış mekanınızı İmalatçıyız koleksiyonundan bir masa yada sandalye ile donatın ! Yuvarlak, dikdörtgen, kare, iskandinav, tasarımcı veya çağdaş, tüm şekil ve stiller sergilenmektedir. Ağırlıklı olarak Fransa ve Türkiye'de üretilen ürünler sayesinde  olanaklara ve kaliteye yer açın!