Sandalye İmalatı

Modern ahşap metal ve plastik sandalye modellerini standart ölçülerde ve isteğe özel modelleri istenilen ölçülerde üretiyoruz.Modellerimiz adetlere göre fiyatlandırılmaktadır.Malzeme fiyatları seçimlerinize göre farklılık gösterebilir.Metal sandalye imalatı, ahşap sandalye imalatı alanında 25 yılllık tecrübemiz ile sizlerleyiz.

Sandalye İmalatı

Yurtdışı Sandalye

Metal sandalyeler son yıllarda ahşap sandalyelere göre daha yaygın şekilde kullanılmaya başladı.Plastik sandalyeler tercih edilme seviyesini yükseltti.Döşemeli ve özel tasarım sandalyeler ise projelerde kullanılmaya devam ediyor.Cafe ve diğer mekanlar için ürettiğimiz ve sağladığımız sandalye modellerini inceleyebilir bizimle iletişime geçip uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İmalatçıyız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir.Detaylı bilgi ve sipariş için görüşebilirsiniz.
+90212 427 11 19 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Siyah Kollu Tolix

Siyah statik boyalı tolix kollu sandalye modeli istiflenebilir.İç içe geçer, istenilen diğer renklere boyanabilir.Metal malzemeden üretilir.Toptan olarak satışı mevcuttur.

  • Siparişten ertesi gün teslim.

Stainless Chair

Turkey made stainless chair with you at affordable prices ,Visit our website or contact us via our contact information.
 
 
 

Metal Sedir İmalatı

Metal sedir imalatında profilden statik boyalı döşemeleri rahat modelleri sizlere sunuyoruz.

  • Metal sedirler istenilen ölçüde üretilebilir.
  • 0533 486 00 69