Sizin İçin

Evden kantine, cafeden restorana, kütüphaneden toplantı salonuna kadar her türlü kullanıma uygun ürünleri incelemektesiniz. 

Kampanyalı Ürünler

Bistro trendi, sade ya da rengarenk masa sandalyeler, teras mobilyaları işletmenize farklı bir atmosfer sunuyor.

Proje & Çözüm

Dünya'nın her yerinde faaliyet gösteren İmalatçıyız, catering ve otel profesyonellerine yönelik satılık üretimden mobilyalar sunmaktadır.

Online İletişim

Ürünleri  adetleri ile birlikte iletişim bilgilerimize iletebilir hızlıca teklif alabilirsiniz.

Werzalit Masa

Laminat Tabla

Compact Cafe Masaları

Ahşap Masa Tablası

Konaklama Sandalyeleri için Bilgilendirici Kılavuz

Mekanlarda en çok öne çıkan dekoratif unsurlardan biri sandalye gibi otel mobilyalarıdır. Bu, her kurumun ihtiyaçlarına göre mükemmel şekilde bulabileceğiniz çok çeşitli desen, stil ve renklerden kaynaklanmaktadır. İmalatçıyız.com'da en klasikten en avangard sandalyelere kadar sandalyeleri bulabilirsiniz.

Doğru sandalye seçimi çok önemlidir çünkü müşterinin rahatlığı ve konforu en değerli unsurlardan biridir. Şehirdeki en iyi yemekleri servis edebilir ve lezzet patlaması yaratabilirsiniz, ancak müşteri sırtını incitirse, çok sertleşirse veya yemek yerken kayarsa bu deneyim tamamen tatmin edici olmayacaktır.

Bu nedenle, misafirin yemeğin tadını çıkarmasına ve başka bir ziyarette bunu tekrarlamasına olanak tanıyan ergonomik bir ağırlama sandalyesi seçmenin önemi budur. Online mağazamızda bulacağınız sandalyeler kaliteli ve tasarım sandalyelerdir, mekanınız ve tarzınız için tam olarak ihtiyacınız olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dış mekan için, diğerleri iç mekan için, alüminyum, rattan, ahşap veya polikarbonadan ve diğer birçok malzemeden istiflenebilen çok çeşitli otel sandalyelerimiz var.

Konaklama Sandalyeleri için Bilgilendirici Kılavuz

 

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları