Özel Üretim

Özel ürünleri incelemek ve satın almak için doğru adres İmalatçıyız.İstenilen cafe masa sandalye ürünlerini uygun fiyata sunuyoruz.

Kampanyalı Ürünler

Bistro masalar, banket masalar, kare metal masa ayakları, alüminyum sandalyeler ve ahşap cafe masaları şuanda kampanyalı ürünler arasındadır.

Proje & Çözüm

Mobilya şüphesiz ekipmanınızın en önemli unsurudur! İmalatçıyız'da tüm otel ve cafe işletmesi konseptleri için modaya uygun mobilyalar bulacaksınız.

Online İletişim

Kataloğumuz hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletebilirsiniz.

Masa Ayak İmalatı

Masa Tablası İmalatı

Katlanır Bistro Masalar

Cafe Sandalye

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

Barlar ve Publar Tabureler

Her çeşit bar taburesi en uygun fiyatlarla. imalatciyiz.com'u ziyaret edin ve otel ve restoranlara yönelik bar taburelerinin tamamını içeren kataloğumuzu görüntüleyin .

Otel sektörüne yönelik bar tabureleri bölümümüzde, mekanlarınızın dekorasyonuna ve tasarımına mükemmel şekilde uyum sağlayacak geniş bir model yelpazesi bulacaksınız. İhtiyaçlarınıza uyum sağlayacak taburelerimizi arıyoruz ve bunları yüksek masalarımızla ve işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz diğer mobilyalarla (masa, sandalye, koltuk, puf, koltuk...) kombinleyebilirsiniz. Chaisestables.com'da aradığınız malzemeden ihtiyacınız olan tabureyi mutlaka bulacaksınız.

Dış mekan ve iç mekan için her ortama uygun taburelerimiz mevcuttur.

Ayrıca bistro masalar bölümümüzde, bulunduğunuz mekana göre seçeceğiniz taburelere uygun, iç mekan, dış mekan veya ahşap masalar için geniş yelpazede yüksek masalarımız bulunmaktadır. Masa sandalyeleri için en düşük fiyatlara sahibiz çünkü tabureler de dahil olmak üzere tüm otel ve yiyecek-içecek mobilyalarımızın, malzemeleri ve maliyeti açısından mükemmel bir fiyat-performans değerine sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Tolix Bar Tabure