Online İletişim

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletebilirsiniz.

Proje & Çözüm

Mobilya şüphesiz ekipmanınızın en önemli unsurudur! Bu nedenle İmalatçıyız'da tüm otel ve cafe işletmesi konseptleri için modaya uygun mobilyalar bulacaksınız.

Masa & Sandalye

Profesyonellere ve bireylere yönelik eksiksiz bir ürün yelpazesi: takımlar, mobilyalar, masa sandalyeler, otel ekipmanları ve mekan tasarımı ile sizlerleyiz.

Cafe Restaurant Projeleri

Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

En İyi Otel Mobilyaları

Bir otel işletmesinin kurulmasını düşünmek, ilk başta önemli görünmese de iş modelini, estetiğini, kişiliğini ve ilerlemek istediğimiz projenin özünü tanımlayacak birçok karar vermeyi içerir. vermek istediğimiz mesaj.

İşimizi kurarken ve dolayısıyla mobilyaya yatırım yaparken gönderdiğimiz bu mesaj, mobilyayla birlikte giden dekorasyon gibi faktörlere odaklanıyor. Çünkü bugün, menülerinde sundukları ürünler ne olursa olsun, farklı görünümünden dolayı iş yapmayan var mı? Sunulan ürünlerin kalitesinin, müşteri tabanımızı sağlamlaştırmak, iyi referanslar ve puanlar elde etmek için önemli olduğu doğrudur, ancak sahip olacağı görünüm, kelimelerle ifade etmemize gerek kalmadan bizim hakkımızda çok şey söylüyor.

Sektördeki bazı girişimciler, endüstriyel makineler gibi önemli olmasına rağmen tek ve en önemli ilgi odağı olmaması gereken belirli konulara odaklanıyor. İşin görünüşünü ve dolayısıyla müşteriye göndermek istediğimiz mesajı gerçekten tanımlayacak faktörler, seçilen otel ve catering hizmetinin mobilyaları ve dekorasyonu olacaktır; bunlar, değere ve hizmete gerçekten katkıda bulunanlardır. vermek istediğimiz mesaj.

20 yılı aşkın tecrübe,ürünlerin %50'si kendi stoklarımızdan,
Atölye ve showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.Haftanın 6 günü telefonla ulaşılabilir mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

İmalatçıyız.com

Restoran Masaları

Güneşli günler geri geldiğinde ve sıcaklıklar artmaya başladığında müşteriler kafe, bar, brasserie ve restoranların teraslarında buluşma ihtiyacı duyuyor. Teraslar, catering profesyonellerinin resepsiyon alanlarını artırmalarına olanak tanır.

Restoran terasınızı doğru şekilde düzenlemek için ipuçları ve püf noktaları

Dış mekan mobilyalarınızı düzenlemeden önce hem müşterilerinizin ilgisini çekecek hem de ekipleriniz için pratik bir teras konsepti tasarlamanız önemlidir. Terasların kurulumunu düzenleyen düzenlemeleri de dikkate almak gerekir.

Modaya uygun müşteriler için şık restoran veya bar, teras mobilyalarınızı restoranınıza ve hedeflediğiniz müşteriye göre uyarlayın. Şık, bistro, vintage, lounge teras mobilyaları artık her tarza uygun.

Cafe Proje Masaları

Restoranlar, Cafeler ve Oteller için Tasarımlar

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Cafe profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olağanüstü dış mekan mobilyalarımızı keşfedin. Modern zarafetten kalıcı pratikliğe kadar seçimlerimiz restoranların, kafelerin, otellerin ve dış mekanların taleplerini karşılayacak çeşitli stiller sunar. Her parça, konfor ve estetik arasında mükemmel dengeyi sağlayan, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle tasarlanmıştır. İster gündelik oturma takımları, ister çok yönlü masalar, isterse zarif şemsiyeler olsun, koleksiyonumuz profesyonel dış mekanlarınıza zarafet ve işlevsellik katıyor. Üstün kaliteli dış mekan mobilyalarımızı tercih edin ve misafirleriniz için davetkar ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratarak onları açık havada her anın tadını çıkarmaya davet edin.

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Kaliteli ve Pratik Mobilyalar

Cafe restaurant ve otel profesyonelleri için özel olarak hazırlanmış özel iç mekan mobilya koleksiyonumuzu keşfedin. Zamana meydan okuyan gelişmişlikten çağdaş tasarımlara kadar yelpazemiz, restoranların, kafelerin, otellerin ve diğer kuruluşların özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli stiller sunar. Her parça, dayanıklılık ve zarafeti garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak işlevsellik ve estetiği birleştirmek üzere tasarlanmıştır. Ergonomik sandalyeler, modüler masalar, konforlu banklar veya özelleştirilebilir mobilyalar arıyorsanız, seçeneklerimiz alanınızı zenginleştirecek ve müşterileriniz için sıcak ve zarif bir atmosfer yaratacaktır. Cafe restaurant ve otel işletmenize seçkin bir görünüm ve unutulmaz bir deneyim kazandırmak için en iyi iç mekan mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

 

Teak Masa Üretimi

Teak masa tercih etmenin faydaları :

Çürümeye karşı dayanıklı, su geçirmez ve böceklere dayanıklı uzun ömürlü teak, bir ağaçtan elde edilen sağlam, ince taneli bir sert ağaçtır. Teras veya bahçe mobilyalarının üretimi için tavsiye edilen bu ürün, kendisini iklimsel etkenlere karşı dayanıklı kılan bir oleoresin içerir. Ayrıca uzun kullanım ömründen de faydalanır.

Bakım ipuçları:

Tik, onu doğal olarak dış etkenlerden koruyan bir yağ içerir. Ancak ağarmayı önlemek için ilk kullanımdan önce ve düzenli olarak özel tik yağı kullanılması tavsiye edilir. Yağı mobilyaya sürün ve fazlalığı yumuşak bir bezle silin. Mobilyaların 48 saat kurumasını bekleyin. Kışın kuru ve iyi havalandırılan bir yerde korunmalıdır. Belirli bir kullanım süresinden sonra mobilya vidalarının sıkılması tavsiye edilir.

Lara Masa