Cafe Sandalye Fiyatları

Cafe Masa Tablaları

Cafe Masa Üretim

Banket Ayak Fiyatı

Fast Food Masa Sandalye 

Bir fast food restoranı mı kurmaya başlıyorsunuz? Cafe-restoranların dekorasyonu ve düzenine ilişkin dosyamızın bir parçası olarak , fast-food restoranınızı müşteri çekmek amacıyla en iyi şekilde düzenlemek ve dekore etmek için bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Bir fast food restoranını düzenlemek ve dekore etmek için farklı stiller mevcuttur. Her biri farklı bir atmosfer yaratıyor . Sıcak renklerle ince/kenar stilini tercih edin. Rahat ruh, sıcak ve modaya uygun bir atmosfer getiriyor. Oldukça renkli, neşeli ve canlı bir atmosfere sahip olan okul, öğrenciler ve genç yetişkinlerin ilgisini çekiyor.

Fast food restoranınızda bu atmosferi lim/fresh tarzıyla yaratın. Lim/extreme, grunge ruhunu öne çıkaran grafitileriyle kent kültürünü ve sanatını hatırlatıyor. Lim/food tarzı, sunulan ürünleri yemenin hazzını yaşatan bir atmosfer sağlıyor. Her izleyiciye uygundur.

Fast food restoran alanının düzeni önemli bir rol oynar. Restoranınızı hem yemek odasında hem de mutfakta konforlu hale getirmelisiniz. Misafirlerinizi rahat ettirin, böylece kendilerini rahat hissederler, sıkışıklık yaşamazlar ve komşularına çok yakın olmazlar. Düzenin onların huzur içinde yemek yemelerine izin verdiğinden emin olun.

Sandalyeler ve masalar arasında en az 50 cm boşluk bırakın. Tercihen yuvarlak masalarla odanın alanını optimize edin. Duvarlara tezgahlar yerleştirerek ve tabureler kullanarak daha fazla yer tasarrufu sağlayın. Palto veya çanta giymeyi kolaylaştırmak için dikdörtgen sırtlı sandalyeleri seçmek en iyisidir.

Fast Food Masa Sandalye

Fast food restoranınızın hizmetini geliştirirken aynı zamanda çalışanlarınızın konforunu da düşünün.

Mobilya seçiminiz sayesinde onların işlerini kolaylaştırarak hizmetin verimli ve kaliteli olmasını sağlayın. Masanın altına yerleştirmek için alçak kolçaklara sahip istiflenebilir sandalyeler, odayı temizlerken gerçek anlamda zaman tasarrufu sağlar. Odanın her tarafına stratejik olarak yerleştirilmiş arabalarla mutfağa gidip gelmekten kaçının. Fast-food restoranında trafiğin düzgün olması gerekir, dolayısıyla mutfağın uygun şekilde düzenlenmesi önemlidir .