Outdoor Dış Mekan Masa Sandalye

Metal Masa Ayakları

Cafe Masaları

Dikdörtgen Banket Masa

Masa tablasının kenarında bulunan plastik T bant, alüminyum veya pvc bantlara göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Darbe aldığında, ahşap tablanın deforme olmasını önler. Kullanım hatasından dolayı değişimi gerekirse, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Yenisinin takılması oldukça pratiktir. Bununla birlikte, pvc ve alüminyum bantların değişimi zordur, kullanıcı tarafından değiştirilemez, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
Bu masaların en önemli özelliği ayaklarının katlanabilir olması. Rakiplerine göre avantajı, masa ayaklarında kilit sistemi bulunur.

Masa kullanılıyorken ve bir tarafa doğru çekildiğinde, ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz. Aynı şekilde, masa kapalıyken ayaklar kendiliğinden açılmaz. Ayaklarda kullanılan boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm
Masa ayakları, kullanıcının talebine göre, ral kartelasında seçilen renge boyanabilir. Katlanır masa ayağı, tabla olmadan, istenilen ölçüde ayrı olarak da sipariş verilebilir. Sadece masa ayağı satın almak isteyen firmalar için avantajlı bir uygulamadır.

  • Masalar depolandığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Yer kaplamaz. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masa tablalarının birbirine değmesini ve çizilmesini önler.
  • Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve bulunur. Masa tablasının daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Metal çerçeve, ağır olmadığı için masaya ilave yük getirmez.
  • Masa ayaklarında pingo bulunur. Masanın kullanıldığı zemin bozuksa, bu pingolar sayesinde masa dengede durur.
  • Mdf-lam masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Ürün dış mekanda örneğin kır düğününde kullanılacak ise, olası yağışa karşı masa tablası compact olarak üretilebilir.
  • Banket masanın tablası 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Düz renkler ve ahşap desenler arasından seçim yapılabilir.

Dikdörtgen Banket Masa İmalatı

Dikdörtgen Banket Masa

Dikdörtgen Banket Masa

 

Restoran Masaları

Güneşli günler geri geldiğinde ve sıcaklıklar artmaya başladığında müşteriler kafe, bar, brasserie ve restoranların teraslarında buluşma ihtiyacı duyuyor. Teraslar, catering profesyonellerinin resepsiyon alanlarını artırmalarına olanak tanır.

Restoran terasınızı doğru şekilde düzenlemek için ipuçları ve püf noktaları

Dış mekan mobilyalarınızı düzenlemeden önce hem müşterilerinizin ilgisini çekecek hem de ekipleriniz için pratik bir teras konsepti tasarlamanız önemlidir. Terasların kurulumunu düzenleyen düzenlemeleri de dikkate almak gerekir.

Modaya uygun müşteriler için şık restoran veya bar, teras mobilyalarınızı restoranınıza ve hedeflediğiniz müşteriye göre uyarlayın. Şık, bistro, vintage, lounge teras mobilyaları artık her tarza uygun.

Cafe Proje Masaları

Restoranlar, Cafeler ve Oteller için Tasarımlar

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Cafe profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olağanüstü dış mekan mobilyalarımızı keşfedin. Modern zarafetten kalıcı pratikliğe kadar seçimlerimiz restoranların, kafelerin, otellerin ve dış mekanların taleplerini karşılayacak çeşitli stiller sunar. Her parça, konfor ve estetik arasında mükemmel dengeyi sağlayan, hava koşullarına dayanıklı malzemelerle tasarlanmıştır. İster gündelik oturma takımları, ister çok yönlü masalar, isterse zarif şemsiyeler olsun, koleksiyonumuz profesyonel dış mekanlarınıza zarafet ve işlevsellik katıyor. Üstün kaliteli dış mekan mobilyalarımızı tercih edin ve misafirleriniz için davetkar ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratarak onları açık havada her anın tadını çıkarmaya davet edin.

Dış Mekan Konforunu Tercih Edin!

Kaliteli ve Pratik Mobilyalar

Cafe restaurant ve otel profesyonelleri için özel olarak hazırlanmış özel iç mekan mobilya koleksiyonumuzu keşfedin. Zamana meydan okuyan gelişmişlikten çağdaş tasarımlara kadar yelpazemiz, restoranların, kafelerin, otellerin ve diğer kuruluşların özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli stiller sunar. Her parça, dayanıklılık ve zarafeti garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak işlevsellik ve estetiği birleştirmek üzere tasarlanmıştır. Ergonomik sandalyeler, modüler masalar, konforlu banklar veya özelleştirilebilir mobilyalar arıyorsanız, seçeneklerimiz alanınızı zenginleştirecek ve müşterileriniz için sıcak ve zarif bir atmosfer yaratacaktır. Cafe restaurant ve otel işletmenize seçkin bir görünüm ve unutulmaz bir deneyim kazandırmak için en iyi iç mekan mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

 

Teak Masa Üretimi

Teak masa tercih etmenin faydaları :

Çürümeye karşı dayanıklı, su geçirmez ve böceklere dayanıklı uzun ömürlü teak, bir ağaçtan elde edilen sağlam, ince taneli bir sert ağaçtır. Teras veya bahçe mobilyalarının üretimi için tavsiye edilen bu ürün, kendisini iklimsel etkenlere karşı dayanıklı kılan bir oleoresin içerir. Ayrıca uzun kullanım ömründen de faydalanır.

Bakım ipuçları:

Tik, onu doğal olarak dış etkenlerden koruyan bir yağ içerir. Ancak ağarmayı önlemek için ilk kullanımdan önce ve düzenli olarak özel tik yağı kullanılması tavsiye edilir. Yağı mobilyaya sürün ve fazlalığı yumuşak bir bezle silin. Mobilyaların 48 saat kurumasını bekleyin. Kışın kuru ve iyi havalandırılan bir yerde korunmalıdır. Belirli bir kullanım süresinden sonra mobilya vidalarının sıkılması tavsiye edilir.

Lara Masa