Eames Masa Sandalye

Cafelerde ve restaurantlarda sıkça kullanılan pahalı ama standart olan sandalyeleri en uygun fiyatlarda müşterinin talebi ve isteği üzere üretiyoruz.Metal cafe sandalyeleri, ahşap cafe sandalyeleri bu ürünler arasında yer alıyor.İç ve dış mekanlar için farklı kategorilerdeki sandalye modellerimiz için sitemizi inceleyeniz.

Eames Masa Sandalye

Tasarım Sandalyeler

Modern tasarımlı en yeni stoklu sandalye modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Cafe Yemek Sandalyesi

Her zevke uygun çok çeşitli cafe masaları ve sandalyelerimiz mevcuttur. Cafenizin veya cafenizin teması ne olursa olsun, retro, geleneksel veya çağdaş olsun, hepsini sizin için özelleştirebiliriz.Özel sipariş cafe masaları, kafeterya sandalyeleri ve daha fazlası ile dünyanın her yerindeki kafelere mobilya tedarik ediyoruz. Klasik cafe tarzı yemek sandalyelerimiz genellikle masanın uçlarına yerleştirilir. Bu kafe sandalyelerinin şık kumaş dokuları, renk veya desen patlamalarıyla oynamanıza izin verir. Dolayısıyla, mevcut bir mekanın görünümünü iyileştiriyorsanız veya yeni bir bağımsız kafe açıyorsanız, cafe masaları ve sandalyelerimiz her zaman müşterilerinize hitap edecektir.

Berjer Koltuklar

Modern isteğe özel berjer koltuk imalatı ile istenilen renklerde ve kumaş seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

Elvira Cafe Sandalyesi

Metal ayaklı döşemeli kaliteli cafe sandalyesi modelidir.Toptan olarak satışa sunulmuştur.Farklı renk deri ve kumaş seçenekleri ile üretilir.Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.