Cafe Proje Dekorasyonu

Mobilya

İster basit ister çok karmaşık bir projeniz olsun, size özel tasarlanmış çözümlerle sizi şaşırtabiliyoruz.

Online İletişim

Bize Whatsapp'üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Masa & Sandalye

Cafe ve restaurant masa, sandalye, sedir, metal masa ayakları üreticisiyiz.

Cafe Restaurant Projeleri

Bar Mobilya İmalatı

Pub mobilyalarını en iyi fiyata çevrimiçi satın alın. Bar mobilyaları kataloğumuzu inceleyin ve işletmenize en uygun olanı seçin.

Bir pubın başarısı, sunduğu teklifin orijinal ve çekici olması, rakipleri arasında öne çıkabilmesi ve müşterilerin sosyalleşmek ve arkadaşlarla buluşmaktan keyif almak için en iyi seçenek olduğuna karar vermesini sağlayabilmesidir.

Bu sonuca ulaşmak için mekânın belirli bir stile sahip ve hedef kitleye uygun şekilde ayarlanması önemlidir. Mobilya, mekanın en iyi şekilde gelişmesine olanak tanıyan konforlu bir alan elde etmeyi belirleyen ana unsurdur. Sürekli kullanıma dayanacak şekilde rahat, sağlam ve kolay temizlenebilir olmalı, parçalar genel dekora göre ve birbirleriyle uyum sağlayacak şekilde seçilmelidir.

Bar, tesisin öne çıkan kısmıdır; içeceklerin hazırlanmasını kolaylaştırmak ve müşterilerin sohbet edip dinlenirken içeceklerini beklemelerine olanak sağlamak için yeterince geniş ve aydınlatılmış olmalıdır. Sunulan içecek ve markaları öne çıkaran ve aynı zamanda bardak, çalkalayıcı ve dispenser gibi ulaşılması gereken servis elemanlarının saklanmasına da hizmet eden teşhir rafları ile tamamlanmaktadır.

İmalatçıyız marangozluk, ergonomiyi ve takdiri sistematik olarak savunarak, alanları optimize etmek ve özellikle depolama çözümlerini entegre etmek için profesyonellere ve bireylere özel marangozluk ürünleri üretir.
Özel yapım mobilyaların cazibesi bir odanın estetiğini önemli ölçüde değiştirebilir. Bir yüksekliği veya hacmi ortadan kaldırabilir veya vurgulayabilir.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış doğrama tasarlama yaklaşımımız, çevrenizde mümkün olduğunca yeni bir mimari unsur yaratmaya çalışmaktır. Bu, iç mekanınıza mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış saklama mobilyalarıyla işi zevkle birleştirmenize olanak tanır.

Detaylı Bilgi ve Fiyatlandırma İçin İletişime Geçebilirsiniz. 

Bar Mobilya İmalatı