Cafe Proje Dekorasyonu

Mobilya

İster basit ister çok karmaşık bir projeniz olsun, size özel tasarlanmış çözümlerle sizi şaşırtabiliyoruz.

Online İletişim

Bize Whatsapp'üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Masa & Sandalye

Cafe ve restaurant masa, sandalye, sedir, metal masa ayakları üreticisiyiz.

Cafe Restaurant Projeleri

En Yaygın Malzemeler

Başlangıçta dış mekanlarda, örneğin şezlonglarda ve hamaklarda kullanılan PVC ve polyresinler, önemli sıcaklık değişimlerinin yanı sıra bu unsurları diğer ürün türlerine göre daha hızlı bozan güneş ışınımına dayanacak şekilde hazırlanmıştır. Rattan gibi malzemeler şık bir görünüm sağlamanın yanı sıra su geçirmezlik de sağlıyor. Bu malzemelerin çok yönlülüğü, onları yalnızca dış mekanlarda değil, aynı zamanda iç mekanlarda da herhangi bir sorun veya tutarsızlık olmadan kullanılabilir kılar.

Günlük olarak maruz kaldıkları hareketleri ve paçaları destekleyen metal yapıya sahip sandalyeler veya belirli bir gece atmosferi yaratan armut koltuklar ve ışıklı koltuklar, bir işletmenin görünümünde fark yaratır. Bu unsurların kombinasyonu (başlangıçta dış cephe için kullanıldı) ve bunları kuruluşumuzun içine alma olanağı giderek daha fazla kullanılıyor ve mülk sahibine fayda sağlıyor.

Projenize kişilik kazandıran ve onu kendi kimliğinin ayırt edici bir işareti haline getiren otel ve restoran mobilyalarına bahis yapmak, bu tür bir iş yaratırken üzerinde çalışılması gereken bir karardır.

Masa Sandalye Modelleri