Cafe Proje Dekorasyonu

Mobilya

İster basit ister çok karmaşık bir projeniz olsun, size özel tasarlanmış çözümlerle sizi şaşırtabiliyoruz.

Online İletişim

Bize Whatsapp'üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Masa & Sandalye

Cafe ve restaurant masa, sandalye, sedir, metal masa ayakları üreticisiyiz.

Cafe Restaurant Projeleri

Ahşap Tabure İmalatı

Ahşap tabureler söz konusu olduğunda, genellikle taverna ve hanlarda kullanılan en geleneksel modellerden, sınıf ve farklılık için mükemmel olan en sofistike ve zarif modellere kadar çok çeşitli modeller bulabiliriz. Online mağazamızdaki tüm tabureler, müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu tüm konfor ve rahatlığı sağlayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Ahşap tabureler, yemek yemeden önce bir aperatif keyfi yapmak isteyen veya yemek yiyenler için masa ve sandalyelerin bulunduğu alan ve gelenler için tabureler ve yüksek masalar alanı olmak üzere iki ortamı farklılaştırmak isteyen müşteriler için mükemmeldir. tapas ve içecekler yemek için.

En zarif modellerden biri vernikli kayın ağacından döşemeli tabure ve yastıklı oturma yeri ve sırtlığıdır. Küçük sırt kısmı sayesinde çok daha rahat olmasının yanı sıra tasarımı da şık olup, farklı dolgu ve cila seçenekleri arasından tercih ettiğiniz renk tonlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Daha geleneksel işletmeler, kendilerini her zaman karakterize eden sıcaklık ve aşinalığı korurken, müşterilerine yerel yemekler sunduklarını hatırlatan bir tarz arayacaktır. Bu alanlar için ceviz rengi vernikli ahşaptan yapılı ve oturaklı tabureler mükemmeldir. Misafirlerin kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedecekleri rustik bir tasarım.

Gelenekselden uzak, en modern ahşap taburelerden bir diğeri ise oturma yeri ve sırt kısmı suni deri döşemeli kayın ağacından yapılmış taburedir. Bu tabureler oldukça ergonomik olup, geniş model yelpazesinden döşeme rengini seçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz. Tel : +9 0533 486 00 69 - 0212 427 11 19

Ahşap Tabure İmalatı