Cafe Restaurant Masa Sandalye

İmalatçıyız olarak cafe restaurant alanında yıllardır artan tecrübemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktayız.Cafe tasarımı, bar bankoları, cafe restaurant sandalye modelleri, sedir loca, masa, metal masa ayakları, bistro masa ve tabureleri, proje, dış ve iç mekan alanlarında; tasarım, imalat ve montaj konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Üretim ve Dekorasyon

Dekorasyon mobilya masa sandalye metal ayaklar kategorilerinde incelediğiniz ürünlerimizi iletişim bilgilerimizden detaylı olarak sorgulayabilirsiniz.Cafe, bar, restaurant ve diğer mekanlara uyumlu masa sandalye ve metal masa ayakları modellerimiz hakkında teklif alabilirsiniz.

Cafe Masa Sandalye

Cafe Projeleri

Masa Sandalye Mağazası

 

Werzalit Bistro Masa

Kaliteli iç ve dış mekan hava şartlarına uygun olarak demonte tarzda üretilen bistro, stand, kokteyl ve diğer amaçlarda kullanılan yüksek boyutlu masa modellerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak Mermer Masa

Farklı ölçü ve renklerde hakiki mermer tabla ve döküm paslanmaz krom ayaklar ile kombine edilen masa modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Ayrıntıl bilgi ve toptan fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

 

Werzalit Masa Tablaları

Werzalit  masa modelleri özellikle hava şartlarına son derece dayanıklı olması kolay çizilmemesi ve rahat temizlenmesi gibi bir çok çözüm sağlaması bakımından tercih edilen masa modelidir. Werzalit masa tablası, cafe , restaurant ve diğer dış mekanların vazgeçilmez ürünür. Farklı renk ve ölçülerde mevcuttur.