Metal Tonet Sandalye

Metal tonet sandalyeler geçen sene çok sık kullanılan ürünler arasına girmeyi başarmıştır.Ahşap tonet sandalyelere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Metal tonet sandalyeler istenilen renkte boyanabilir.Ahşap kısımları istenilen renkte cila olabilir.Cafe, restaurant ve diğer mekanlarda kullanılır diğer sandalye ürünlerine göre uygun fiyatlıdır.Toptan olarak satışı mevcuttur.

Metal Kollu Tonet Sandalye ve Kolsuz olarak iki modeli vardır diğer tonet sandalyeler için resime tıklayabilirsiniz.

Elizabeth Kollu Sandalye 

Polikarbon ve propolipilen hammaddeden üretimi yapılan yüksek kaliteli dayanıklı her alanda kullanılabilen sandalye modelidir elizabeth.Bu model sandalye ithal garantili ve sağlam sandalye modelidir.Ayrıca farklı renklerde ve transparan olarak stoklarda bulunur.

 

 

Sallanır Eames Koltuk 

Sallanır eames sandalye ve koltuk siyah ve beyaz renklerde bulunur.Oldukça rahat ve ortama farklı bir hava katan dekorasyon adına farklı bir sandalye ürünüdür.Eames sandalye modelleri arasında kollu olan sandalye modelinin sallananı hariç diğer modellerde sallanır model bulunmamaktadır.Sipariş için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Tiffany Metal Sandalye

Metal olarak üretilen genel olarak açılış, organizasyon ve düğün salonlarında kullanılan kaliteli dayanıklı her renkte üretilen sandalye modelidir.Tiffany metal sandalye toptan olarak sipariş  alınır.Genel olarak stoklarda bulunur, süre ve teslimat hakkında iletişim  bilgilerimizden bize ulaşabilir hemen tiffany sandalye siparişi verebilirsiniz.

 

 

Eames Sallanır Sandalye

Eames kollu sandalye modelinin sallanan modelidir.Beyaz ve diğer düz renklerde stoklarda bulunur.Oldukça rahat ve tarz olan eames sallanır sandalye modeli en uygun fiyatlarda sitemizde inceleyebilirsiniz.

Fiyat ve Sipariş İçin İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

118 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

www.imalatciyiz.com