Cafe Table Sale

Cafe table, cafe masaları, istenilen ölçü ve ebatta cafe masa modelleri imalatı ile sizlerleyiz.Ülkemizde doğru güvenilir ve kaliteli bir adres arıyorsanız siteme düştünüz eğer istediğiniz bende yoksa yada karşılamıyorsam sizlere ülkemdeki tüm mobilya ve masa sandalyecileri gezdirip istediğiniz modeli bulmanız konusunda ve çözüm ortaklığımızla yeterki işiniz çözülsin mantığı ile çalışan biriyim o yüzden içerikleri kafamdan kendim yazar bütün oluşum ve firmaları takip ederim.Cafe masa modelleri tüm malzemelerden üretilir ahşap metal mermer siz dilerseniz ölçü verirsiniz dilerseniz standart ölçülerde yapılabilir.Ödeme ve teslimat konularını konuşmaya bile gerek yok çünkü potansiyeli yüksek bir yerde mekan açıyorsanız az biraz sıkıntıdan sonra cafe masalarınızın ödemelerini ikiye üçe katlarsınız.Bu piyasada sağlam masa almak önemlidir.Sandalyeleri değiştirip konsepti her zaman değiştirebilirsiniz.

 

Ev İçin Bar

Evlerinizde kullanabileceğiniz bar masa ve tezgahları istenilen renklerde ve istediğiniz ölçülerde üretilmekte olup siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda üretilir. Mutfak Bar banko modellerimiz uygun fiyatta olup genel olarak bir artı bir evler de tercih edilmektedir. Yükseklikleri 110 santim Dünya standartlarında yapılır arzu edersiniz belirttiğiniz ölçülerde ve farklı modellerde yine sizin isteğiniz doğrultusunda imalatı yapılır. Mutfak bar bankosu ve ev bar modelleri için sitemizde ayrıntılı gezinti yapabilir telefon numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız kalitesine göre makul olup genel olarak montaj dahil fiyatlardır.

Ev İçin Mutfak Bankolari

Kütük Sehpa Modeli

Kütük sehpa modelimiz ceviz ağacından imal edilir. Metal ayaklı sehpa elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır istenilen renkte boya yapılır. Yine sizlerle uygun fiyatlarıyla sunuyoruz.

 

Parmak Yuvarlak Masa

Parmak yuvarlak  modelimiz kaliteli cazip fiyatlarla sizlere sunmaktayız.İstenilen ölçülerde yemek masaları, cafe masaları, restaurant hatta bahçe masaları için bilgi almanızı tavsiye ederiz.Bilgi ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

 

116 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

www.imalatciyiz.com